witaj liderze na nową ziemię

działamy!

boskie przywództwo 

Trwa nabór do edycji 8.0!

Boskie Przywództwo to kompletne doświadczenie. Zacznijmy od tego.
Po drugie – nie ma drugiej takiej przestrzeni w Polsce, która gromadzi liderów działających z serca, pracujących z duszy, w połączeniu ze Źródłem.

W BOP przepracujesz blokady w głowie, obawy i myśli zabawnej treści, jeśli chodzi o Twoje wyjście do świata: co ludzie powiedzą, co jeśli hejt? Staniesz mocno na swoich dwóch nogach w energii lidera i zobaczysz w sobie zmianę, która będzie magnetyzować społeczność wokół Ciebie.
A poza tym, bawimy się ze sobą bosko! Czasem robimy wspólne biznesowe projekty, często zawieramy boskie przyjaźnie.
Boskie Przywództwo w 2022 roku to 6-miesięczne doświadczenie pełnego zanurzenia w energii boskiego liderowania. 

kody ekspansji w geniuszu

Jeśli Twoja dusza pcha Cię w kierunku ekspansji, a umysł mocno oporuje, Kody Ekspansji mogą zadziałać jak masełko na rozgrzanej patelni. Ukołyszemy Twoje serce, uspokoimy umysł.

Zrozumiesz, jak wejść świadomie w energię trzech Kodów Ekspansji:

Kod 1: Ekspansja Miłości

Kod 2: Ekspansja Pieniędzy

Kod 3: Ekspansja Czasu

Uwaga: to 3-częściowy warsztat, pracujemy na Twojej energii i mindsecie.

Twoja inwestycja: 222 pln

detoks od frustracji – pozwól sobie na nowy początek, liderze!

Frustracja, zmęczenie, irytacja, wkurw, złoszczenie się na duszę? Hmm, tak, zacznijmy od tego, że większość liderów przechodzi takie momenty. To pierwsza rzecz.
Druga rzecz: to, że nikt o tym nie mówi, nie znaczy, że temat nie istnieje.
Detoks od Frustracji to 5-częściowy warsztat, w którym uwolnisz tony zblokowanej energii, przeorasz swoją głowę (z czułością, z czułością), i…. weźmiesz głęboki oddech. Ten warsztat zrobił furorę w społeczności Namiętności. Czemu? Bo porozmawialiśmy wprost o tym, czego nie wypada mówić, bo przecież misja duszy w duchowości ma byc świetlista, pełna wdzięczności i chórów aniołków. Ale jest w Tobie człowiek i Twoja człowiecza część przeżywa różne emocje. Udawanie, że ich nie ma – to nigdy nie jest fortunne rozwiązanie. Zatem zapraszam Cię do tej pracy.

zadbaj o otoczenie, liderze!

Otoczenie to najmniej dostrzegany aspekt Boskiego Przywództwa i bycia liderem. Serio. Bo wiesz, otoczenie to nie tylko mieszkanie, dom, ubrania w szafie i rodzaj jedzenia w lodówce, ale też ludzie. Bliscy Tobie, rodzina, znajomi, przyjaciele, klienci.
Zadbaj o Otoczenie Liderze to 7-częściowy warsztat, w którym wchodzimy głęboko w Twoją relację z otoczeniem (czy się chowasz, udajesz, że Cię nie ma, nie wchodzisz w konfrontację), odkryjesz energetykę luksusu (nie twierdzę, że to będzie coś, czego chcesz doświadczać, ale wiedza da Ci możliwość świadomego wyboru). Zrozumiesz też, jak poradzić sobie z ludźmi, którzy – delikatnie mówiąc – są średnio harmonijni z następną wersją Ciebie.

zadbaj o zdrowie, liderze!

„Zadbaj o Zdrowie Liderze!” to zaawansowany warsztat z obszaru mindsetu. Zdrowie jest tym obszarem, w którym nosimy dużo niewspierających przekonań. Mówiąc wprost – myśląc o swoim zdrowiu, większość ludzi automatycznie stawia się w pozycji ofiary, która zawierza się ekspertowi z zewnątrz (przedstawiciel dowolnej profesji medycyny zachodniej lub alternatywnej).
Żeby uruchomić w sobie mechanizmy autozdrowienia i autoregeneracji, potrzebujesz zmienić swój sposób myślenia o zdrowiu. Przywrócić sobie sprawczość i MOC w obszarze Twojego własnego zdrowia.
Zadbaj o Zdrowie to 2-częściowy warsztat + nagrana sesja QA (pytania i odpowiedzi).

ten straszny włochaty potwór – odpoczynek lidera

Oj, tak, na tym warsztacie włożymy palec w śmierdzący temat. „Robię, więc jestem”, „moja praca to moje hobby”, „odpocznę, jak skończę” itd. Zrozumies,z co odpoczynek robi w Twoim systemie energetycznym, nauczysz się świadomie kreować odpoczynek w swoim świecie, znajdziesz sobie absurdalne hobby i wykasujesz stare oprogramowanie w głowie. Zarobienie się nie decyduje o Twojej wartości.
A potem napiszesz mi mail, jak ten warsztat zmienił Twoje życie :-*
Ten Straszny Włochaty Potwór to 5-częściowy warsztat.