odkryj energię pieniądza

i zmień swoje potrzeganie świata na zawsze

geniusz i serce – mistrzowski biznes dla kobiet i mężczyzn mocy

Geniusz i serce – dwa klucze do tego, żeby triumfować w Twoim biznesie (i życiu).
Geniusz i serce to zamknięta społeczność mistrzowskich Kobiet i Mężczyzn, którzy chcą podnosić energetykę i błyszczeć we wszystkich aspektach biznesu. Skupiamy się na zaawansowanej energetyce pieniądza i biznesu.
Idealne dla Ciebie, jeśli masz już swoją firmę, wiesz, jak robić pieniądze i teraz pragniesz wejść na kolejny poziom w pieniądzu i w biznesie.
Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z energią pieniądza, to nie będzie to trafiony wybór. Spokojnie, wszystko po kolei :-*

PROGRAM NA ŻYWO

absolutne podstawy pieniądza

APP jest idealne, jeśli dopiero co dowiedziałaś/eś się, że jest coś takiego jak energia pieniądza i właśnie głowa Ci paruje 🙂 A ciekawość pcha Cię, żeby ten temat poeksplorować.
Absolutne Podstawy Pieniądza pozwolą zbudować Ci dobre mocne fundamenty w relacji z pieniądzem. Nauczysz się podstaw. Zrozumiesz, jak bardzo logika energii pieniądza jest inna od tego, co nas uczono (i co myśleli Twoi rodzice i dziadkowie) o pieniądzu.
A potem zdecydujesz, czy masz apetyt na więcej. 

odetchnij od długów

Odetchnij od Długów to krótki i bardzo konkretny kurs zaprojektowany tak, żebyś zrozumiał(a), dlaczego wpadłaś w długi. Jak działa mechanizm długów? Dlaczego czujemy się winni i jest nam wstyd? Zobaczysz, czym się różnią długi emocjonalne i finansowe i z jakich powodów te pierwsze ciążą Ci bardziej. Nauczysz się też, jak pracować w polu pieniądza i wykreować pieniądze na spłatę zobowiązań finansowyh.
Uwaga: kurs składa się z 5 części i wiąże się z DZIAŁANIEM po Twojej stronie. Jak chcesz nadal miauczeć, że jesteś sierotą tego świata i wszyscy są przeciwko Tobie – darujmy sobie <3

bieda, bogactwo, zamożność – to ja wybieram

Bieda, Bogactwo, Zamożność to 3-częściowy warsztat, który pokaże Ci czarno na białym, jakie miałaś niewspierające przekonania na temat bogactwa. Dlaczego jest to ważne? Ponieważ, jeśli Twoja podświadomość nie widzi wartości w byciu bogatym, albo myśli, że bycie bogatym jest złe lub grzeszne – to zasadniczo trudno Ci będzie wejść na wyższe poziomy finansowe (które pragnie Twoja dusza), bo podświadomość będzie Cię chronić, zebyś nie została „tym złym”.
Zarówno bieda jak i zamożność to „stan umysłu”, czyli konkretny mindset. Na tym warsztacie zobaczysz i poczujesz, na czym polega różnica.

rozgryź mnie – finanse w związku

Zrozum i poukładaj na nowo dynamikę pieniędzy w swoim związku. Poznasz mechanizm poczucia winy, bo Ty kreujesz mniej/wiecej niż druga osoba, albo wkładasza do związku mniej/więcj niż druga strona. Posprzątasz ukryty żal, pretensje i brak poczucia bezpieczeństwa. Na koniec nauczysz się energetyki współkreowania pieniędzy.
Pieniądze nie muszą być jabłkiem niezgody w Twoim związku.